logo

Nabízené služby

Rodinná fotografie, párové focení, děti

Jedná se o fotografování v exteriéru. Přirozené fotografie do Vašeho rodinného alba bez vizáže.

Stylizovaná fotografie dospělí/děti

U tohoto typu fotografie se o Vás postará profesionální vizážistka, zapůjčíme Vám šaty podle zvoleného tématu a doplníme vhodnými rekvizitami, příp. zvolenými zvířaty. Focení probíhá v exteriéru a je možno se vyfotit v lese s vlky nebo dravými ptáky, dětské focení v pohádkovém lese.

Těhotenská fotografie

Zachycení nejkrásnějšího období každé ženy, i když se tak mnohdy necítíte (vím, o čem mluvím). Nechte se hýčkat vizážistkou a dovolte mi, zachytit Vás v celé Vaší kráse, tak jak ji vidím já.

Svatební fotografie

Zachycení nejkrásnějšího dne Vašeho života, kdy si řeknete své ANO.

Společenská fotografie

Ráda zachytím okamžiky výjimečných příležitostí jako je např. oslava narozenin, ples, otevření nové pobočky společnosti, divadelní představení, konference a jakoukoliv jinou společenskou událost, ze které si chcete uchovat profesionální snímky.

Komerční fotografie

Tento druh fotografie je pro prezentaci Vašeho podnikání např. nafocení firemního kalendáře, fotografie pro Vaše propagační materiály nebo prezentace pro webové stránky.

Toto je jen základní výčet nabízených služeb. Vždy focení přizpůsobím Vašim představám tak, aby focení bylo pro Vás příjemný zážitek, ale zároveň aby výsledné fotografie ve Vašem albu, na sociální síti nebo jako obraz na zdi, vyvolaly pomyslné „woooooow“.

podpis